Opis proizvoda
| ime proizvoda | Vijak za drvenu konstrukciju |
| Udubljenje | Torx |
| glava | Upuštena ploča |
| Razred | C10B21, Case Harden |
| Površinski | Žuti cink + vosak |
| Nit | Navoj za pilu, tip 17 s prorezom |
| Potvrda | CE EN 14592 |
| Proizvodni asortiman /DIA | 3 mm - 10 mm (#4 - 3/8") |
| Raspon proizvodnje/duljina | 9,5 mm - 400 mm (3/8" - 16") |
| Dostupno pakiranje | Prema zahtjevu kupaca |
| Primjena | Kemijska /industrija/ekologija/kućanstvo |
| Značajke proizvoda | (1): Glodanje U-navoja (smanjuje stres) (2) : Kosa točka (cijepanje protiv vrhova sprječava pucanje) (3) : Povećani korak, navoj s 1 utorom (brzi pogon) |
| Vijci za drvenu konstrukciju stekli su širu popularnost kao zamjena za tradicionalne vijke za zaostajanje jer su jaki i graditeljima štede rad | |
| Model BR. | HX547 |
| Stil glave | Upuštena ploča |
| Razred | 12.9 |
| Površinski | Žuti cink + vosak |
| Raspon proizvodnje / Dia | 3 mm - 10 mm (#4 - 3/8′′) |
| Potvrda | CE En 14592 |
| Transportni paket | Kutija/Karton/Paleta |
| Zaštitni znak | Prilagodljiv |
| HS kod | 73181400 |
| Veza | Uobičajeni vijak |
| Standard | DIN |
| Udubljenje | Torx |
| Nit | Navoj za pilu, tip 17 s prorezom |
| Raspon proizvodnje/duljina | 9,5 mm - 400 mm (3/8′′ - 16′′) |
| korišteno | Kemija/Industrija/Okoliš/Kućanstvo |
| Specifikacija | Prema zahtjevu kupaca |
| Podrijetlo | Zhejiang Kina |
| Kapacitet proizvodnje | 500 tona/mjesec |
Predstavljamo naš "Torx vijak za drvenu konstrukciju" – vrhunsko rješenje za pričvršćivanje dizajnirano za zahtjeve projekata drvene konstrukcije. Ovi vijci imaju Torx pogonski sustav za vrhunsko prianjanje i dizajn koji se ističe u performansama i dugovječnosti.
| ime proizvoda | Ruspert vijak za ivericu |
| Udubljenje | Pozi, Phillips, Torx |
| glava | Upušteno, Pan, sa ili bez vrhova, Složeni utor |
| Norma | DIN7505A, DIN7505B |
| Razred | C1022A, Case Harden |
| Površinski | Bijelo/žuto pocinčano, Dacromet, Ruspert |
| Proizvodni asortiman /DIA | 2,5 mm - 6 mm (#3 - 3/8") |
| Raspon proizvodnje/duljina | 9,5 mm - 200 mm (3/8" - 8") |
| Dostupno pakiranje | Prema zahtjevu kupaca |
| Primjena | Kemijska industrija/Građevinarstvo/Kućanstvo/Okoliš |
Prednosti
Poboljšano prianjanje:Pogonski sustav Torx pruža vrhunsku snagu zahvata, smanjujući rizik od skidanja i osiguravajući sigurno i učinkovito pričvršćivanje.
Premaz otporan na hrđu:Naši vijci za drvenu konstrukciju presvučeni su završnom obradom otpornom na hrđu, što ih čini idealnima za vanjska okruženja s visokom vlažnošću.
Brza i jednostavna instalacija:Samorezni dizajn osigurava jednostavnu i brzu instalaciju, smanjujući troškove rada i rokove projekta.
Svestrana upotreba:Ovi su vijci prikladni za širok raspon primjena u drvenim konstrukcijama, od okvira i podova do opće stolarije.
Prijave:
Drveni okvir:Savršeno za uokvirivanje drvenih konstrukcija, osiguravajući jaku i izdržljivu vezu za zidove, podove i krovove.
Podovi:Ovi su vijci izvrstan izbor za pričvršćivanje podnih dasaka na donji drveni okvir, jamčeći sigurnu i stabilnu palubu.
Stolarski projekti:Bilo da ste profesionalni stolar ili entuzijast u izradi sam, ovi su vijci neophodni za razne projekte obrade drva.
Pitanja
P1: Koje su veličine dostupne za Torx vijke za drvo?A1: Nudimo širok raspon veličina za prilagodbu različitim debljinama drva i zahtjevima projekta. Provjerite naš katalog proizvoda za detalje.
P2: Mogu li se ovi vijci koristiti za vanjske projekte?A2: Da, ovi su vijci dizajnirani s premazom otpornim na hrđu, što ih čini prikladnima za vanjsku primjenu, uključujući konstrukciju palube.
P3: Nudite li opcije masovne kupnje za izvođače i graditelje?O3: Da, nudimo mogućnosti masovne kupnje kako bismo zadovoljili potrebe izvođača, građevinara i drugih stručnjaka. Kontaktirajte naš prodajni tim za više informacija.
Popularni tagovi: torx vijak za drvo, proizvođači, dobavljači, tvornica torx vijaka za drvo u Kini


